Lista nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej rok szkolny 2014/2015

       
     

                   

       
               
     

    Nazwisko

Imię

Stopień awansu

Nauczany przedmiot

 
 

1.

mgr

Polakowska

Marta

kontraktowy

fizyka, matematyka

 
 

2.

 

Algrzym              

Bogdan

mianowany

praktyczna nauka zawodu mechaniczny

 
 

3.

mgr

Andruszkiewicz

Jolanta

dyplomowany

język polski

 
 

4.

mgr inż.

Andruszkiewicz

Urszula

dyplomowany

język angielski

 
 

6.

mgr

Brejnak

Anna

dyplomowany

język polski

 
 

7.

mgr

Brzostek              

Katarzyna

dyplomowany

matematyka

 
 

8.

mgr

Chojnowska

Aleksandra

kontraktowy

język angielski

 
 

9.

mgr

s.Czerniecka

Barbara

kontraktowy

religia

 
 

10.

mgr inż.

Czyronis

Grażyna

dyplomowany

budownictwo-drogownictwo

 
 

12.

mgr

Deoniziak            

Wiesław

mianowany

wychowanie fizyczne

 
 

13.

mgr

Dudek                

Piotr

dyplomowany

wychowanie fizyczne

 
 

14.

mgr

Elert

Joanna

kontraktowy

wychowanie fizyczne

 
 

15.

mgr

Elert

Paweł

mianowany

wychowanie fizyczne

 
 

16.

mgr

Falkowski              

Tomasz

dyplomowany

biologia

 
 

17.

inż.

Ferenc

Marek

mianowany

praktyczna nauka zawodu samochodowy

 
 

18.

mgr inż.

Gałązka

Tomasz Leszek

kontraktowy

praktyczna nauka zawodu samochodowy

 
 

19.

mgr inż.

Gniazdowski          

Mariusz

dyplomowany

mechaniczny

 
 

20.

mgr

Godlewski              

Ludwik

mianowany

wychowanie fizyczne

 
 

21.

mgr

Grabowska

Ada

mianowany

wychowanie fizyczne

 
 

22.

mgr

Grądzki                  

Ireneusz

dyplomowany

język angielski

 
 

23.

mgr

ks. Gromadzki

Witold

dyplomowany

religia

 
 

24.

mgr

Grudzińska            

Anna

mianowany

historia

 
 

25.

mgr

Gutowska

Aneta

dyplomowany

chemia -biologia

 
 

27.

mgr

Hrycyna                  

Julian

dyplomowany

wychowanie fizyczne

 
 

28.

mgr inż.

Jagielski

Krzysztof

mianowany

informatyka

 
 

29.

mgr inż.

Jakubik

Sebastian

kontraktowy

praktyczna nauka zawodu-budownictwo

 
 

30.

mgr

Jasionowska            

Małgorzata

dyplomowany

język polski

 
 

31.

mgr inż.

Jasionowski            

Grzegorz

dyplomowany

budownictwo-drogownictwo

 
 

32.

mgr

Kalinowska            

Irena

dyplomowany

matematyka

 
 

33.

mgr

Konkiel

Marta

stażysta

logistyka

 
 

34.

mgr

Kotlenga

Marta

dyplomowany

wychowanie fizyczne

 
 

35.

mgr

Kowalczyk            

Justyna

kontraktowy

język polski

 
 

36.

mgr

Kowalczyk            

Ryszard

dyplomowany

praktyczna nauka zawodu-mechaniczny

 
 

37.

mgr

Kublik

Agnieszka

mianowany

język polski

 
 

38.

mgr inż.

Kuczewski              

Adam

mianowany

elektronika-elektryka-informatyka

 
 

39.

mgr

Kuczyńska

Ewa

dyplomowany

język niemiecki

 
 

40.

mgr inż.

Kuczyński

Tomasz

mianowany

elektronika-elektryka-informatyka

 
 

41.

mgr

Kulesza

Ewelina

mianowany

język niemiecki

 
 

42.

mgr

Kulesza

Jolanta

kontraktowy

chemia

 
 

43.

mgr

Łaszczyńska

Bożena

mianowany

religia

 
 

44.

mgr

Łuniewska

Monika

mianowany

praktyczna nauka zawodu-fryzjerstwo

 
 

45.

mgr inż.

Macioch      

Piotr

dyplomowany

przedmioty sanitarne-budownictwo-elektronika

 
 

46.

mgr

Manowski            

Andrzej

dyplomowany

historia

 
 

47.

mgr

Mariański

Zdzisław

kontraktowy

praktyczna nauka zawodu-mechaniczny

 
 

48.

mgr

Markowska

Hanna

dyplomowany

świetlica

 
 

50.

mgr inż.

Mazur                    

Andrzej

dyplomowany

praktyczna nauka zawodu-mechaniczny

 
 

51.

mgr

Milik                    

Bożena

dyplomowany

biologia-chemia

 
 

52.

mgr

Michalik

Jolanta

kontraktowy

logistyka

 
 

53.

mgr

Miller

Magdalena

kontraktowy

język niemiecki

 
 

54.

mgr

Morawska

Grażyna

dyplomowany

pedagog szkolny

 
 

55.

mgr

Mrowiec

Ewa

dyplomowany

historia

 
 

56.

mgr

Murawska            

Joanna

mianowany

jezyk angielski

 
 

57.

mgr

ks. Muzyczak

Andrzej

mianowany

religia

 
 

58.

mgr

Narewska            

Alina

dyplomowany

geografia-wos

 
 

59.

mgr inż.

Ogrodnik              

Marta

dyplomowany

przedmioty mechaniczne

 
 

60.

 

Orłowska

Małgorzata

kontraktowy

praktyczna nauka zawodu - fryzjerstwo

 
 

61.

mgr

Pecko

Jadwiga

mianowany

język niemiecki

 
 

62.

mgr

Pędzich              

Ewa

dyplomowany

język angielski

 
 

64.

mgr

Plewnicka      

Ilona

dyplomowany

historia-wos

 
 

65.

mgr

Radomska                Agnieszka

Agnieszka

dyplomowany

język polski

 
 

67.

mgr

Rogalska

Anna

kontraktowy

język polski

 
 

68.

mgr

Sasinowska

Aleksandra

kontraktowy

język angielski

 
 

69.

mgr

Sienicka              

Ewa

dyplomowany

matematyka-informatyka

 
 

70.

mgr

Sioma            

Monika

dyplomowany

matematyka

 
 

71.

mgr

Skuriat                    

Bożena

dyplomowany

religia

 
 

72.

mgr

Spinek                

Anna

dyplomowany

język niemiecki

 
 

73.

mgr

Szymańska

Magdalena

kontraktowy

przedsiębiorczość

 
 

74.

mgr inż.

Szymański                

Krzysztof

mianowany

elektronika

 
 

75.

mgr

Śladewska              

Agnieszka

dyplomowany

biblioteka

 
 

76.

mgr

Ślaska            

Elżbieta

dyplomowany

język niemiecki

 
 

77.

mgr

Tomala                

Elżbieta

dyplomowany

język angielski

 
 

78.

mgr

Wardaszka

Andrzej

kontraktowy

wychowanie fizyczne

 
 

79.

mgr

Wąsik                

Robert

dyplomowany

przedmioty informatyczne

 
 

80.

mgr inż.

Wilczewska            

Małgorzata

dyplomowany

budownictwo-drogownictwo

 
 

81.

mgr

Wilczyńska

Małgorzata

mianowany

praktyczna nauka zawodu-fryzjerstwo

 
 

82.

mgr

Worowska              

Wanda

dyplomowany

geografia

 
 

83.

mgr

Zaręba

Monika

dyplomowany

biblioteka

 
 

84.

mgr

Zbień-Kiełbik

Anna

mianowany

język polski

 
 

85.

mgr

Zduńczyk

Bożena

kontraktowy

przysposobienie obronne

 
 

86.

mgr inż.

Zwierzyński        

Krzysztof

dyplomowany

praktyczna nauka zawodu-elektryka

 
 

87.

mgr

Żuber

Justyna

dyplomowany

język niemiecki

 
 

88.

mgr

Żyłowski

Tadeusz

dyplomowany

matematyka