Ogłoszenie Rekrutacja | Rekrutacja |

Logistyka - nasza pasja

admin 2019-10-11 23:58

W dniach 11-12 września cała nasza klasa III TL  wraz z opiekunami udała się na wycieczkę do Gdańska i okolic. Głównym celem naszej wyprawy było przedsiębiorstwo branży TSL w Pruszczu Gdańskim. Dzięki tej firmie mieliśmy szansę zobaczyć, jak w rzeczywistości wygląda organizacja pracy związana z transportem, spedycją oraz magazynowaniem. Była to doskonała lekcja logistyki i przedsiębiorczości  w praktyce.

Korzystając z pobytu w tej okolicy oraz z pięknej pogody upamiętniliśmy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Rozpoczęliśmy od miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Popłynęliśmy statkiem na Westerplatte, które stało się miejscem ciężkich walk wojny obronnej we wrześniu 1939 roku.. Następnego dnia zwiedziliśmy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i chcielibyśmy polecić wszystkim taką lekcje historii. Kto jeszcze tego miejsca nie widział koniecznie musi je zobaczyć – naprawdę warto!

Podczas naszego wyjazdu znaleźliśmy czas na podziwianie zachodu słońca na plaży, a także na pożegnanie z morzem przy blasku słońca tuż przed powrotem do Ostrowi.

To był bardzo udany wyjazd! Cieszymy się, że zdaliśmy egzamin z planowania , organizowania, koordynowania i kontrolowania naszej wyprawy.

Tekst: uczniowie klasy III TL wraz z wychowawcą