Ogłoszenie Rekrutacja | Rekrutacja |

Wycieczka przedmiotowa klas logistycznych

admin 2019-06-13 10:28

W dniu 10 czerwca 2019 roku odbyła się wycieczka przedmiotowa uczniów klas Technikum Logistycznego 1 TLA i 1 TLB pod opieką p. Jolanty Michalik, p. Anety Śledzińskiej, p. Aleksandry Sasinowskiej . Program wycieczki obejmował zwiedzanie magazynu w Duchnicach należącego do CAT LC POLSKA Sp. z o.o. Uczniowie zapoznali się z logistyką magazynową, usługami Inbound i BikeCAT. Operator logistyczny CAT LC Polska przygotował klasom prezentację o firmie, prowadzonych usługach i osiągnięciach w branży TSL.
Młodzież miała okazję zwiedzi również ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. – zakład produkujący akumulatory rozruchowe. Tutaj uczniowie zapoznali się z produkcją przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii (expanded metal) i sposobem produkcji.
Zostaliśmy też zaproszeni do Zespołu Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie gdzie reprezentanci uczniów dwóch szkół rozegrali towarzyski mecz piłki siatkowej.
Serdeczne podziękowania za ciepłe przyjęcie i poświęcony nam czas składamy: panu Jarosławowi Stolarskiemu, Dyrekcji i pracownikom CAT LC Polska Sp. z o.o., Dyrekcji i pracownikom Zakładu ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A., Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Piastowie Reginie Radziszewskiej.

Tekst i zdjęcia: Jolanta Michalik