Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

admin 2018-12-11 10:24

2 LOB zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej Dnia 07.12.2018 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Do Turnieju przystąpiło 9 klas, które rywalizowały w dwóch grupach. W grupie A zmierzyły się ze sobą klasy: 2 LOB, 2 TB, 4 TI oraz 1 TIa, natomiast w grupie B rywalizowały klasy: 4 TB, 3 TiD, 1 LOC/LOD, 2 TPS oraz 2 TL. Po 16 meczach grupowych z awansu z drugich miejsc w grupach mogły cieszyć się klasy 2 oraz 4 Technikum Budowlane i to one zagrały „derbowy” mecz o 3 miejsce. Niespodziankę sprawiła w tym meczu klasa 2 TB pokonując swoich starszych kolegów 3:2 mimo, iż po dwóch setach to klasa maturalna prowadziła 0:2. Brawa za walkę do końca i brąz turniejowy! Finał to już pojedynek klasy 2 Liceum Sportowego z rówieśnikami z Technikum Logistycznego. Obydwie klasy wywalczyły w swoich grupach pole position i stanęły po przeciwnych stronach siatki walcząc o złoty krążek. Solidna gra obydwu klas owocowała pięknymi sytuacjami, zwrotami akcji i wyrównanymi dwoma setami. Końcowy wynik, który zawidniał na tablicy to 3:0 dla 2 LOB i tym samym złoto, warto zaznaczyć, że drużyna nie straciła ani jednego seta w całym Turnieju. Konsekwentna gra 2 TL daje tej klasie wysokie drugie miejsce i srebrny krążek. Gratulacje za dobrą grę oraz podziękowania za dostarczone emocje. Zwycięski skład 2 LOB: Albert Majewski, Daniel Mierzejewski, Kamil Rogalski, Cezary Kubat, Szymon Kaczyński, Patryk Kacprzyk, Borys Gromek, Krystian Janczewski. Tekst: Rukat Damian, foto: Kondratiuk Karolina